Start Aktualności POWERPACKER - nowa maszyna, większa automatyzacja!

POWERPACKER - nowa maszyna, większa automatyzacja!

W czerwcu zakupiliśmy kolejną maszynę peryferyjną POWERPACKER do kompleksowego sortowania i wiązania opakowań z tektury falistej.

POWERPACKER przejmuje kontrole nad opakowaniami tuż za sklejarko-składarką. Automatyczna jednostka zliczająca i oddzielająca pobiera opakowania z tektury falistej i przenosi je do modułu obracającego paczki, a następnie przekazuje go do w pełni zintegrowanej maszyny wiążącej.

System sterowania maszynami BAHMÜLLER BOXFLOW®CONTROL zarządza również wszystkimi funkcjami maszyny POWERPACKER. Maszyna posiada możliwość zapisu parametrów pracy do konkretnych zleceń. Przy powtórnych zamówieniach opakowań z tektury falistej wszystkie poprzednie ustawienia dla tego samego zlecienia są w pełni odtwarzalne. W ten sposób proces ustawiania zostaje znacznie skrócony.

Kolejna automatyzacja produkcji nie tylko podniesie efektywność całego procesu, ale również ułatwi pracę naszej załodze. Dziękujemy trenerom z firmy BAHMULLER za bardzo dobrą organizację testów, a naszym pracownikom za zaangażowanie.

Skontaktuj się

ADAMS Sp. z o.o.
ul. Nowina 20, 62-081 Baranowo
Dział Handlowy 61 660 74 00 61 660 74 00 Siedziba Główna 61 650 77 77 61 650 77 77

Na skróty

Realizacja: montownia.com