Start Aktualności ART OF PACKAGING

ART OF PACKAGING

ART OF PACKAGING

W poniedziałek 20 września 2021 odbyła się Gala Finałowa ART OF PACKAGING, czyli konkursu na najlepsze opakowanie. Nominacje do nagrody były dla nas sporym wyróżnieniem, ale niesamowicie ucieszyło nas, że wróciliśmy z Gali ze statuetką. Jesteśmy dumni z naszych konstruktorów i grafików, którzy stworzyli wspaniałe i innowacyjne projekty.

Udało się nam zwyciężyć w kategoriach:
- Golden Pixel Award za najlepiej wydrukowane i uszlachetnione opakowanie za projekt Harmonia Dwóch Światów
- Tekturowa Kreacja za opakowanie CARTboard

CARTboard

To bardzo funkcjonalny wózek na zakupy, można stososowac zamiast wózków marketowych, przydaje się tez w mniejszych sklepach. Po zakończeniu zakupów zamykamy go formując kartonik, który wpasuje się w każdą przestrzeń a boczne wycięcia ułatwią przeniesienie zakupów w dowolne miejsce.

Harmonia Dwóch Światów

Inspiracją dla konstrukcji opakowania była tytułowa „harmonia”. Instrument bez wątpienia kojarzący się z radosnym trybem życia, a co za tym idzie nawiązujący do zamkniętego w opakowaniu trunku. Opakowaniu zawiera dwie butelki wina, pierwsza pochodząca z Chile, druga pochodząca z Hiszpani. Wina zrodzone w tak odległych, a zaraz tak bliskich sobie rejonach świata, nasuwają nam skojarzenie z hasłem „dwa światy”, które w tym przypadku stanowi inspiracją dla pokrywającej opakowanie grafiki. Zestawia ona ze sobą współczesną twórczość hiszpańskiego malarza Salvadora Dalí z rękodziełem plemienia Mapuche, tworzonym w czasach przedkolumbijskich.

Skontaktuj się

ADAMS Sp. z o.o.
ul. Nowina 20, 62-081 Baranowo
Dział Handlowy 61 660 74 00 61 660 74 00 Siedziba Główna 61 650 77 77 61 650 77 77

Na skróty

Realizacja: montownia.com