Start Aktualności 25 lat firmy ADAMS

25 lat firmy ADAMS

W kwietniu tego roku nasza firma będzie obchodziła swoje 25 urodziny. Państwo Adam i Anna Skrzyniarz dokładnie 14 kwietnia 1995 roku zarejestrowali działalność w ten czas pod nazwą „Firma Adam’s”. W udzielonym wywiadzie z założycielami firmy, poruszone zostały kwestie związane ze zmianami w branży opakowań, innowacjach oraz planach rozwoju firmy na dalszym etapie działalności.

Kierunek rozwoju firmy

"Zależy nam zarówno na trwałości opakowań, ale również na łatwości pakowania produktów czy otwierania pudeł przez pracowników wykładających towary na półki sklepowe. Rynek kreują konsumenci, więc odpowiadamy też na ich potrzeby"

Adam Skrzyniarz

Działalność pro-ekologiczna

Kwestię ekologii i zanieczyszczeń traktujemy bardzo poważnie. Nie tylko produkujemy opakowania z biodegradowalnej tektury falistej, ale dbamy też, by sam proces produkcyjny jak najmniej obciążał środowisko naturalne. Dlatego między innymi mamy własną podczyszczalnię ścieków, własną mieszalnię farb i stale inwestujemy w nowoczesne technologie a surowce, z których produkujemy nasze opakowania posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz pochodzą z legalnych i kontrolowanych źródeł.

Anna Skrzyniarz

Nowe starego początki

Firma ADAMS od 1995 roku prowadzi swoją działalność gospodarczą i od tego czasu pozostaje rodzinnym przedsiębiorstwem z całkowicie polskim kapitałem...

Skontaktuj się

ADAMS Sp. z o.o.
ul. Nowina 20, 62-081 Baranowo
Dział Handlowy 61 660 74 00 61 660 74 00 Siedziba Główna 61 650 77 77 61 650 77 77

Na skróty

Realizacja: montownia.com